KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16165293
nr 1616 5293
Folke Wilhelmson Berg
(1896-1974), Sverige
Gouache, Signerad, Grisslehamn. Bildmått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Folke Wilhelmson Berg, född 1896, död 1974, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:49:09
29/4 19:43:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Folke Wilhelmson Berg
Läs mer om Folke Wilhelmson Berg
Gouache